Rayli Dolap iç Dizayn

RAYLI DOLAP İÇ DİZAYN

Rayli Dolap iç Dizayn Firmamız raylı dolap üretimiyle sizlere dar alanlarda bile konforlu estetik kaliteli şık ve modern çözümler sunmayı amaçlamaktadır.

Raylı dolapların dış görünümünde de müşterinin isteğine uygun renk tercihi yapılabilmekle beraber ayna ve cam seçenekleri de tercih edilebilir. Nasıl ki dolaplarımızın dış görünümü tercihler ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenebilir bu seçenek raylı dolabın iç dizaynı içinde geçerlidir. İç dizaynı tercihlere göre belirlemekteki amaç siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını tam olarak karşılama, dolap içindeki alanı en verimli biçimde kullanmanızı sağlamaktır.

Kaliteli Raylı Dolap

Firmamız tarafından üretilen raylı dolaplar evin istenilen. İhtiyaç duyulan her köşesine uygun olarak tasarlanmaktadır. Bu amaçla raylı dolapların iç dizaynına da işçilik, kalite, estetik ve siz değerli müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda gerekli özeni göstermekteyiz.

Nasıl ki raylı dolabın, kapak sayısı, yükseklik ve genişlik ölçüleri gibi boyutları, kullanılacak odanın boyutlarına göre tasarlanacaksa iç dizaynı da aynı şekilde kulanım amacı doğrultusunda tasarlanabilir.

Örneğin banyoda kullanılacak raylı dolabın çekmece boyu ile kitaplık olarak kullanılacak raylı dolabın Çekmece aralık ölçüleri değişkenlik gösterebilir. Firmamız tarafından üretilen raylı dolapları çekmece sayısı, raf sayısı, askılık sayısı, çekmece içi düzenleyiciler gibi genel görünüme müşteri tarafından karar verilebildiği gibi, dolap iç dizayn renkleri ve menteşe ray kalitesine de karar verilebilir.

Raylı dolaplarımız evin her alanında kullanılabilir. Evin bütün eşyalarını depolayacak özel iç tasarımlar yapılabilir. Ayrıca ray dolap iç alanında işlevselliği artırmak amacıyla teleskopik ya da tandem, frenli ya da frensiz olmak üzere kapak ray sistemleri, asansörlü elbise askıları, kravat kemer askıları pantolon askısı dolap içi metal sepet, çekmece dizaynırları ve dolap içi aydınlatma sistemleri uzman kadromuzca siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Dolap iç dizayn aksesuarlarımız yeli veya ithal olup kaliteli malzeme uygun fiyat politikasıyla beğeninize sunmaktayız.

Firmamız siz değerli müşterilerine en kısa zaman diliminde sizlerin ihtiyaçlarına uygun still ve zevk sahibi modern tasarımlarla en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için uzman kadromuzla birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

 

 

 

 

Hemen Ara
Navigasyon