Raydolap imalat

Raydolap İmalat
Raydolap İmalat
Raydolap İmalat

Raydolap imalat

Raydolap imalat denince akla ilk genel firmalardan olan markamız, diğer markalara ve son kullanıcıya özel dolaplar üretir. Son derece ergonomik ve estetik olan ray dolap modelleri kişinin isteğine göre şekillendirilebilir. Dolabınızın iç dizaynını birlikte tamamlayabilir, istediğiniz ek özellikleri taahhüt ettiğimiz süre içerisinde tamamlarız.

İstenilen Ölçüde Üretim

Ray dolap modellerini istediğiniz ölçüde üreten ekibimiz, ürünü demonte olarak evinize kadar teslim ederek kurulum aşamasını gerçekleştirir. Özgün ray dolap modelleri sayesinde her odaya uyum sağlayan dolapların içerisinde tercihe göre ayakkabılık, pantolon asacağı, uzun elbise askısı, raflar ve çekmeceler bulunur. Kişinin isteğine göre takı dolabının da yapılabildiği albero raydolap modellerinin kapıları sürgülüdür. Dolap kapağı konusunda da hayal gücünün sınırlarını zorlayan tasarım ekibimiz, kapak bölümünü sayfam, opak veya aynalı gibi farklı formlarda sunabilir.

Uzun Ömürlü ve Kullanışlı Raydolap imalat

Tekrar demonte ve monte edilebilmesi sayesinde taşınmanız durumunda da yanınızda götürebileceğiniz ray dolap fiyatları boyut ve özelliklere göre değişkenlik gösterir. Standart dolaplar ile özel üretim dolaplarımız arasında fiyat farkı bulunabilir. Uzun yıllar kullanışlı, zamanla deforme olmayan, rengi solmayan, kırılmaz özellikleri sayesinde bir kez alıp ömür boyu kullanabileceğiniz dolaplar firmamız garantisi altındadır.

Evinizin bir odasını giyinme odasına dönüştürmek istiyorsanız ray dolaplar tam size göre. Sürgülü kapısı sayesinde yerden tasarruf etmenizi sağlar. Ayna kapaklı modeller ise boy aynası için ekstra harcama yapmanızı engelleyerek bütçenizi korur.

Hemen Ara
Navigasyon