Portmanto

Portmanto

Her evin ihtiyacı olan portmanto, genellikle dış kapıların yanında bulunur. Dışarı çıkıldığı zaman giyilecek günlük kıyafetleri barındıran ürün farklı renkleriyle müşterilerini beklemektedir. Ayrıca üzerinde bulunan aynasıyla kendinize son bir kez bakarak dış görünüşünüzü kontrol etmeye yarıyor. Koridor ve giriş dekorasyonu için biçilmiş kaftan olan bu ürünler, firmamızın 20 yılı aşkın tecrübesiyle bir araya gelmiştir.

Fransızcadan dilimize giren kelime mont askısı anlamını taşıyor. Fakat montun yanı sıra ceket ve farklı eşyalar içinde kullanılabiliyor. Evin tamamlayıcısı olan antre için şık ve zarif tasarımlı bir portmanto herkesin arayacağı türden ürünlerdendir. Firmamız kaliteli hizmet anlayışıyla çalıştığı sektörde müşteri memnuniyeti için devamlı yeni fikirler üreterek bunları işleme koymaktadır. Birkaç montu aynı anda taşıyabilecek olan portmanto modelleri, dayanıklılığı ile adından söz ettirmektedir.

Dayanıklı ahşaplardan yapılan bu ürünler uzun yıllar geçse de kalitesinden ödün vermez. Bu sayede firmamızın sağladığı güven ve hizmet kalitesini yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Üzerinde sadece askılık ve ufak dolap kapakları bulunan sade ürünlerin yanı sıra büyük ölçekli portmantolar ile fazla ayakkabısı ve giysisi olanlar için kullanışlı bir ürün olacaktır.

Modaya Uygun Çözümler

2018’in en yeni trendlerine bağlı kalarak üretilen bu ürünler ev dekorasyonu modasını takip edenlerin yüzleri güldürecektir. Farklı renklerde kullanılarının beğenisine sunulan bu ürünler, farklı ebatlarda farklı evler için hazır bulunmaktadır. Evinizin rengine ve tasarımı göz önünde bulunarak üretilip, evinizle bir ahenk içinde olacağının garantisi verilerek sizlere teslim edilir.

Sağlam askılıklar ve dolap kapaklarıyla eşyalarınızı güvenle taşıyacak olan portmanto modelleri için bizi arayabilirsiniz. Evinizin giriş bölümüne uygun şekilde ölçüsü alındıktan sonra üretilen ürünlerimiz, evinizin alanını kısıtlamaz. Aksine eşyaları da saklayarak düzenli bir görüntü sunar. Çeşitli ürünlerimiz ve geniş fiyat aralıklarımız insanların dikkatini çekmektedir.

Portmanto fiyatları ile şaşırarak, fiyat performans açısından kalitesine hayran kalacağınız bu ürünler sizleri bekliyor. Sürgülü, kapaklı, çekmeceli modellerimizin arasından istediğinizi seçebilir ve evinizi şenlendirebilirsiniz. Fiyatlar ve ürün kataloglarını incelemek için Albero ray dolap firmamızı ziyaret ederek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara
Navigasyon