Maltepe Raydolap

Ray Dolap Nedir

Maltepe Ray Dolap

Ray dolaplar kapakların kaydırmalı şekilde açılmasından dolayı bu adı almaktadır. Ray sistemli dolapta sürgü de bulunur ve menteşe sisteminden kurtularak daha modern bir görüntü yakalanır. Ray dolaplar sayesinde yatak odaları ve evlerin girişlerindeki alanlarda büyük tasarruf sağlanır. Yani şu şekil de ki ev girişinde olan sıkışıklıkta dolaplar raylı sistemle yana doğru açıldığından alan iyice darlaşmaz ve kolayca eşyalar yerleştirilir. Ray dolaplar istenen ölçülerde kolayca bulunabilir. Hatta bazı kurumlar ürün tasarımını da yapar. İstenirse yatak odası için istenirse de diğer odalar ya da giriş kapısının yanı için her modelde tasarlanır. Son yıllarda popülaritesi artan bir dolaptır. Her yünden kolaylık sağlamakta olan dolaplar teknolojinin de etkisiyle bu denli gelişmiştir. Ray dolapların içerisine aştığı geniş eşya hacmi sayesinde tercihi artmış durumdadır. İçerisinde geniş raflar, askılım ve çekmeceleri olan bu dolaplara her türlü ıvır zıvır kolayca yerleştirilir ve yerden tasarruf edilir. Maltepe Ray Dolap bu geniş hacimli olan dolapların üretimini yapmaktadır.

Maltepe Ray Dolap 

Ray dolaplar satın alınırken dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar vardır. İlk olarak bakılması gereken şey dolapların yapılmasında kullanılan ürünün kalitesidir. Kaliteli bir ürünün ömrü uzun olur. Kullanılan boya ve diğer tüm şeylerdeki sağlık açısından zararlı olan kanserojen olup olmaması önemlidir. Sağlığı tehdit edecek ürünlerden uzak durulması uygun olacaktır. Dolabın yerleştirileceği yerin boyutunun hesaplanması ve ona göre sipariş gerekmektedir. Bunlar dışında kalan diğer tüm yapım ve montajlama işleri ustaların emine ellerine bırakılabilir. Daha sonrasında eve gelen ray dolaplar kişilerin zevklerine göre düzenlenir. Maltepe ray dolap müşterilerin memnuniyeti için de en kaliteli ve sağlıklı yönden zarar vermeyecek malzemeler ile ray dolap üretimi yapmaktadır. Böylelikle her eve ray dolap alabilmek mümkün olmaktadır.

Ray Dolaplar Nereden Alınır?

Maltepe çevresinde ikamet ediliyor ve ray dolap ihtiyacı var ise Maltepe ray dolap en kaliteli hizmeti Albero Raydolap vermektedir. Siparişinden montajlanmasına kadar her türlü hizmeti veren ve gereken özeni gösteren bir kurum olma özelliği taşır.

İstanbulun Tüm Semtlerine Hizmet Veriyoruz
Detay ve bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin
[wpseo_address show_state=”1″ show_country=”1″ show_phone=”1″ show_phone_2=”1″ show_fax=”1″ show_email=”1″ show_logo=”0″]
Hemen Ara
Navigasyon