Giyinme Odası

Maslak Ray Dolap

Giyinme Odası

Giyinme odaları özellikle evinin konforunu düşünen evli çiftler için ideal olmaktadır. Özellikle sabahları işlerine giden ve pek çok giysisi bulunan çiftler için de oldukça mantıklı bir seçenektir. Giyinme odalarını rahat bir şekilde kullanmak için de düzgün bir ray dolap sistemine sahip olmak çok önemlidir. Özellikle ergonomi ve rahat bir tasarımla birlikte daha da önemli bir kullanım imkanına sahip olunmaktadır. Hem tasarım anlamında hem de hazır bir şekilde satın alınabilen giyinme odalarına özel ray dolaplar sayesinde konforlu bir giyinme ortamı oluşturuluyor. Çiftler özellikle eşya bölümlerini ferah bir şekilde ayarlayarak özellikle rafları ve askılık bölümlerini diledikleri şekilde uzman mimarlarımız ile birlikte tasarlayabilir ve ölçülere uygun bir şekilde yerleştirilmesi yapılabilmektedir.

Giyinme Odası İç Tasarım

İç dizaynında yapılan değişiklerle birlikte ergonomi ve oda tipine uygun şekilde ayarlama yapılarak çok daha verimli bir giyinme odasına sahip olabilirsiniz. Özellikle kullanılan malzemelerin sağlamlığı da 23 yıllık tecrübe ve müşteri memnuniyeti ile sağlamaktayız. Genel olarak müşteri odaklı tasarımlar ve renk uyumu, odaya ve evin havasına uygun tasarımlarla müşterileri hem yönlendirerek hem de tavsiyelerde de bulunulmaktadır. Giyinme odaları olarak da uygun çözümler ve yerinde ölçümlerle tam olarak oturtulacak şekilde ray dolaplar oluşturularak sorunsuz teslimat yapılmaktadır. Teslimat ve montaj olarak yetkili servis elemanlarımız uygun olunan bir saatte gelerek kurulumları tamamlar. Kurma derdiyle uğraştırmadan rahatlıkla kullanım sunan bir giyinme odasına sahip olunmaktadır.

Giyinme Odası Modelleri

Özellikle giyinme odalarında kullanılan dolaplarda aynalar da büyük kolaylık sağlamaktadır. Boy aynaları özellikle giyinme ve hazırlanma evresinde oldukça faydalı olmaktadır. İstenildiği takdirde veya tasarımla birlikte tercih edildiği takdirde ayna takımı da tasarıma uygun bir şekilde yapılmaktadır. Ray dolap seçeneklerinde de oldukça esnek davranarak çok sayıda tasarım tercihiyle birlikte hazır tasarımlarla da hızlı bir şekilde kurulum ve ölçüme uygun şekilde yerleştirmeler yapılmaktadır.

Ray dolapların en çok yakıştığı alanlar olan giyinme odası için uygun dolap seçimleri için 23 yıllık tecrübe ile sizlere ulaştırıyoruz. Maltepe’de bulunan showroomu ziyaret ederek yerinde bilgi alabilir veya bize telefon ile ulaşabilirsiniz.

Giyinme odası evin özel yaşam alanlarından biridir. Tüm kıyafetlerinizi düzgün bir şekilde muhafaza edebilmenizde bu odaların önemli kolaylıkları vardır. Kullanıcı gereksinimlerine tam olarak yanıt veren giyinme odaları şık ve tarz görünümü ile öne çıkar. Aynı zamanda yatak odalarının rahatlamasında önemli etkileri vardır. Ergonomik ve konforlu olan giyinme odaları beklentilerinize tam olarak yanıt vermektedir. Beklentilerinize yanıt veren giyinme odaları raf ve askılık bölümleri fazla olan gardıroplar içerir.  

Ancak giyinme odası tasarımlarında mutlaka işin uzmanı olan mimarlardan destek almanız gerekir. Uygun ölçülerde tasarlanması ve tüm eşyalarınızı alabilecek standartlarda dolap ortaya çıkarılması büyük bir önem taşır. Duvardan duvara dolaplarla hayatınızı çok daha konforlu ve kolay yaşama imkanı bulabilirsiniz. Uygun bir yerleşim planı için ise mutlaka giyinme odası iç tasarım hizmeti almanız gerekir.  

Böyle odalarda standart ve hazır dolaplar kullanmak alanı iyi kullanamamanıza neden olmaktadır. Kullanıcı gereksinimlerine uygun olarak yeni nesil tasarımlarla odalara en uygun ölçülerde giyinme dolabı tasarımları ortaya çıkarmaktayız. Farklı modellerde ve renklerde seçenekleri değerlendirebilirsiniz.  

Giyinme Odası Tasarımları Nasıldır? 

Giyinme odası tasarımları odadan odaya değişen yapıya sahiptir. Kullanıcı ihtiyaçları bu tasarımlar yapılırken en çok üzerinde durulan konulardandır. Her anlamda hayatınızı kolaylaştırmak amaçlanmaktadır. Tüm kıyafetlerinizi düzenli şekilde saklayabileceğiniz bu giyinme odası ortamlarında özellikle yazlık ve kışlık kıyafet ayırma sorunlarınız da olmayacaktır. Çünkü odanın boyutlarına göre hazırlanan dolaplarda istenilen düzeni rahatlıkla kurabilirsiniz. Bu tasarımların genel özellikleri hakkında şunlardan bahsetmek mümkündür: 

  • Giyinme odası tasarımları odanın boyutlarında hazırlanır.  
  • En dar odalarda da ergonomik tasarımlar ortaya çıkarabiliriz.  
  • Birinci sınıf kalite ürünler kullanarak kullanıcı gereksinimlerine yanıt veririz.  
  • Dayanıklı ürünlerimiz sayesinde giyinme odasını uzun yıllar kullanma imkanı veririz. 
  • Giyinme odasında dikkati çeken konu kullanıcı zevklerine hitap etmesidir.  
  • Dışarıya açılan kapı ya da kayar kapılardan tercih edebilirsiniz.  
  • Aynalı, camlı olmak üzere tasarımda farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz.  
Hemen Ara
Navigasyon