Giyinme Odası

Maslak Ray Dolap

Giyinme Odası

Giyinme odaları özellikle evinin konforunu düşünen evli çiftler için ideal olmaktadır. Özellikle sabahları işlerine giden ve pek çok giysisi bulunan çiftler için de oldukça mantıklı bir seçenektir. Giyinme odalarını rahat bir şekilde kullanmak için de düzgün bir ray dolap sistemine sahip olmak çok önemlidir. Özellikle ergonomi ve rahat bir tasarımla birlikte daha da önemli bir kullanım imkanına sahip olunmaktadır. Hem tasarım anlamında hem de hazır bir şekilde satın alınabilen giyinme odalarına özel ray dolaplar sayesinde konforlu bir giyinme ortamı oluşturuluyor. Çiftler özellikle eşya bölümlerini ferah bir şekilde ayarlayarak özellikle rafları ve askılık bölümlerini diledikleri şekilde uzman mimarlarımız ile birlikte tasarlayabilir ve ölçülere uygun bir şekilde yerleştirilmesi yapılabilmektedir.

Giyinme Odası İç Tasarım

İç dizaynında yapılan değişiklerle birlikte ergonomi ve oda tipine uygun şekilde ayarlama yapılarak çok daha verimli bir giyinme odasına sahip olabilirsiniz. Özellikle kullanılan malzemelerin sağlamlığı da 23 yıllık tecrübe ve müşteri memnuniyeti ile sağlamaktayız. Genel olarak müşteri odaklı tasarımlar ve renk uyumu, odaya ve evin havasına uygun tasarımlarla müşterileri hem yönlendirerek hem de tavsiyelerde de bulunulmaktadır. Giyinme odaları olarak da uygun çözümler ve yerinde ölçümlerle tam olarak oturtulacak şekilde ray dolaplar oluşturularak sorunsuz teslimat yapılmaktadır. Teslimat ve montaj olarak yetkili servis elemanlarımız uygun olunan bir saatte gelerek kurulumları tamamlar. Kurma derdiyle uğraştırmadan rahatlıkla kullanım sunan bir giyinme odasına sahip olunmaktadır.

Giyinme Odası Modelleri

Özellikle giyinme odalarında kullanılan dolaplarda aynalar da büyük kolaylık sağlamaktadır. Boy aynaları özellikle giyinme ve hazırlanma evresinde oldukça faydalı olmaktadır. İstenildiği takdirde veya tasarımla birlikte tercih edildiği takdirde ayna takımı da tasarıma uygun bir şekilde yapılmaktadır. Ray dolap seçeneklerinde de oldukça esnek davranarak çok sayıda tasarım tercihiyle birlikte hazır tasarımlarla da hızlı bir şekilde kurulum ve ölçüme uygun şekilde yerleştirmeler yapılmaktadır.

Ray dolapların en çok yakıştığı alanlar olan giyinme odası için uygun dolap seçimleri için 23 yıllık tecrübe ile sizlere ulaştırıyoruz. Maltepe’de bulunan showroomu ziyaret ederek yerinde bilgi alabilir veya bize telefon ile ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara
Navigasyon