Gardırop

Gardırop

Evinizi baştan yaratma çabası içinde olan firmamız yenilikçi gardıroplarla da karşınıza çıkıyor. Sipariş vereceğiniz tüm gardıroplar bizim garantimizde olup, uzman mühendislerimiz ile birlikte yeterlilik belgelerimizin de izniyle her eve uygun tasarımlar çıkartabiliyoruz. Tamamen müşteri odaklı firmamız 1995 yılından itibaren tüm üretimlerini bu ilke üzerine kurmuştur. Kaliteli malzeme seçimine özen gösteren firmamız bir numaralı alışveriş mağazası olmaya aday haline geliyor.

Günün yoğun temposundan sonra eve geldiğinizde bir de kıyafetlerle uğraşmak oldukça yorucu olabiliyor. Fakat gardırop modelleri ile artık odanızın düzenli bir görünüme kavuşma vakti gelmiştir. Birçok kıyafeti farklı bölmeleriyle rahatça saklayabilen gardırop, aynı zamanda içi ve dışı estetiktir. İhtiyacın dışında görselliğe de önem veren firmamız farklı renk ve desen tasarımıyla ön plana çıkıyor. Odanıza farklı bir hava katarak, ortamın enerjisini yükseltir. Ortama derinlik katan bu gardıroplar odaya girdiğinizde içinizi ferahlatır.

Gardırop Tasarımları

En yeni trendleri takip ederek yaptığımız üretimler de en son teknoloji kullanılmaktadır. Böylelikle bir başkası çok şık gardırop satın aldığında sizinkinin de ondan geri kalır yanı olmayacak. Raylı gardıroplarımızın kullanımı kolay olduğundan hiçbir zorluk çıkarmaz. Kapaklı ve sürgülü modellerimiz ile odanıza büyük bir yer kalacak. Çünkü mümkün olduğunda yer tasarrufu yapacak şekilde üretilen gardıroplar, boyut ve performans bakımından en üst düzey hedeflenir. Ayrıca aynalı gardıroplarda odanızı daha geniş gösterebilirsiniz.

Her eve uygun çözümlerimizle müşterilerimizin yardımına koşarak onların yüzünü güldürüyoruz. Böylece sektörde uzun süreli hedefler koyarak yavaş adımlarla ilerliyoruz. Firmamız güvencesiyle evini daha kullanışlı hale getirmek isteyenlerin tercihi olan bu gardıroplar sizleri bekliyor.

Mobilyalarınızı ön plana çıkaran bu ürünler evinizin her eşyasıyla bütünleşiyor. Bunun yanı sıra gardırop fiyatları konusunda da müşterilerimize sunduğumuz fırsatlar ile alım fırsatı yaratarak her kesimden insana yardımcı oluyoruz. Yatak odasının ve salonun düzeni için önem arz eden bu ürünlerden faydalanmak için iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz. Böylelikle göz alıcı bir şıklıkla evinize monte edeceğimiz bu ürünler sizin olacak. Derli toplu eşyalar ve şık tasarım için doğru yerdesiniz.

Gardırop her evde mutlaka bulunması gereken önemli eşyalardandır. Ebeveyn yatak odaları, genç odaları ve bebek odalarında gardırop bulundurmak evin daha düzenli görünmesinde oldukça etkilidir. Son yıllarda çok daha ergonomik ve şık tasarımları ile öne çıkan gardıroplar beklentilere tam olarak yanıt vermektedir. Oldukça iyi standartlarda üretilen bu tasarımlar özellikle dayanıklı ve birinci sınıf kalitede malzemeler kullanılarak ortaya çıkarılır. Farklı renklerde ve modellerde olması da dekorasyon açısından geniş seçenekleriniz olmasında etkilidir.  

Kullanıcı beklentilerini karşılayan tasarımlar özellikle fonksiyonel tasarımlardır. Ortamda yeri kaplamayacak, odanın doğal bir unsuru olacak şekilde tasarlanırlar. Bu bakımdan kullanımında herhangi bir sorun meydana gelmez. Tek renk olabileceği gibi birden fazla renklerde de gardırop modellerini değerlendirebilirsiniz. Yatak odalarının renk ağırlığına uygun olarak birçok farklı alternatiften bahsetmek mümkündür. Farklı tasarımların bir arada sunulduğu ürün koleksiyonlarımız içerisinde her zaman en tarz ürünlere yer verilmektedir.  

Gardırop Modelleri Nelerdir? 

Gardırop modelleri hazır ve özel tasarım olmak üzere farklı şekillerde üretilirler. Kullanıcı gereksinimlerine göre tasarlanan bu ürünler kıyafetlerinizin ütü bozulmadan ya da çevresel faktörlere maruz kalmadan korunmasında son derece önemli bir yere sahiptir. Birden fazla kapaklı, raflı ve çekmeceli olarak tercih edilebilir. Gardırop modellerinin günümüzde yeni nesil tasarımlarla üretildiklerini söylemek mümkündür. Şık ve estetik duruşu kadar işlevsel olması da önemli özelliklerindendir.  

Bu ürünler odanın boyutlarına göre çift kapılı, üç kapılı ve daha fazla kapılı olacak şekilde tasarlanırlar. Mutlaka çekmece ve raf gibi unsurlara da yer verilmektedir. Gardırop kullanımı kişisel ihtiyaçlara göre farklılık göstermektedir. Bu tasarımlarda en çok dikkati çeken yön ise dekorasyonda en şık parçalar arasında yer alıyor olmalarıdır.  

Gardırop Modellerinin Özellikleri 

Gardırop tasarımları birçok farklı yönden incelenerek satın alınan ürünlerdir. Beklentilere yanıt veren bu tasarımlar her anlamda yaşamınızı kolaylaştırmak için üretilir. Dar alanlardan en geniş yatak odalarına kadar birçok mekanda kullanılacak şekilde tasarlanabilirler. Bu tasarımların genel özellikleri arasında şunlar yer almaktadır: 

  • Kullanışlı tasarımlardır.  
  • Her mekan için özel ölçülerde üretilirler.  
  • Aynalı ve aynasız olarak farklı modellerde üretilebilirler.  
  • Her eve uygun farklı çözümler sunulur.  
  • Birinci s%CLS
Hemen Ara
Navigasyon