Hakkımızda

Albero Ray Dolap, uzun süreden beri ray dolap üretim sektöründe bulunan; alanında uzman ve tecrübeli bir firmadır. Firmamız bünyesinde bugüne kadar sayısız üretim ve montaj işlemi yapılmıştır. Herkesin iyi ray dolap sistemlerine sahip olmasını hedefleyen Albero Ray Dolap, bu hedefe ulaşmıştır. Alanında uzman çalışanlar, firmamız için büyük önem teşkil etmektedir. Bu kapsamda firma bünyesinde çalışan herkes eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Çünkü kaliteli üretimin kilit noktası, kaliteli çalışanlardır.

Kurulduğu günden bu yana özel tasarım ray dolapları üretebilen firmamız, tasarım konusunda ustalaşmıştır. Bu anlamda üretilen bütün dolaplar, tasarım konusunda başka bir yerde bulunamayacak kadar iyidir. Elbette burada da çalışma arkadaşlarımızın eğitimli ve uzman olması büyük bir etkendir. Albero Ray Dolap; üretim, tasarım, montaj işlerinin hepsinde uzman çalışanlarla yoluna devam etmektedir. Bundan dolayı hizmetlerimizin hiçbir bölgesinde bir sorunla karşılaşılmamaktadır.

Kaliteli hammadde kullanımıyla öne çıkan Albero Ray Dolap, istenilen her renkte ve modelde dolap üretimi ve satışı yapmaktadır. Firmamız için en önemli nokta müşteri memnuniyetidir. Bugüne kadar da müşteri memnuniyetimizde hiçbir sorunla karşılaşılmamıştır. Firmamız, memnuniyetini düşünen ve uzun seneler boyunca kaliteli ürün kullanmak isteyenlerin ortak adresidir. Albero Ray Dolap da bunun bilincinde olarak kalitesine kalite katmaya devam edecektir.

Vizyonumuz

Modern ve kaliteli üretimleri sürdürüp, tasarım anlamında etkileyici olan ray dolaplarımızı Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırmak, ürünlerimizin Türkiye sınırlarının yanı sıra dünya çapında da beğenilmesini sağlamak.

Misyonumuz

Uygun fiyatlı olmayı amacı olarak gören Albero Ray Dolap, kaliteden de şaşmamaktadır. En kaliteli malzemelerle üretim işlerini tamamlayan firma, müşterilerinin memnuniyetini sağlamakta ve garantili dolap sistemleriyle ürünlerinin uzun seneler boyunca kullanılmasını sağlamaktadır. Ve firma bünyesinde fiyat performans olarak nitelendirilebilecek her türlü kaliteli rap dolap sistemleri üretilmektedir.