Biz Kimiz

Anasayfa » Biz Kimiz

   Biz Kimiz?

 

Raylı dolap modelleri konusunda değer yaratan ve üretimlerini arttırmaya çalışan bir firmayız. Girişimcilik hedeflerimizi hızlandırarak vizyonumuz ile en son teknolojiye uygun üretimler yapmaktayız. Böylece modellerimizin tüm Türkiye’de yaygınlaşmasını hedefleyerek yenilikçi bir vizyonla müşterilerimizin karşısına çıkmak istiyoruz.

1995 yılında iş sektörüne giren Albero Ray Dolap  üretken olmanın kazancın anahtarı olduğuna inanarak hayatına devam etmiştir. Üretken bir kültür yaratarak istihdam sağlamaktayız. Bunun için Albero ray dolap firması, çalışmalarına son sürat devam etmektedir. Artan nüfusumuzla birçok yapılar inşa edilirken ray dolaplara olan ihtiyaçta giderek artmaktadır. Bunun bilincinde olan firmamız her müşteriye uygun, farklı tarzlarda sizlerin karşısına çıkmaktadır.

Farklı yollardan giderek iz bırakan firmamız, bizlerden ilham alan sektörlerin doğmasına yol açmıştır. Birçok kişiye Maltepe mağazamızla hizmet verirken binlerce insana ulaşarak, yükselen bir marka olmak için çabalıyoruz. Bunun için faaliyet alanlarımızı genişleterek müşterilerimize en kısa yoldan ulaşmaya çalışıyoruz. Farklı fikirlere yaptığımız yatırımlar ile özgün ray dolap sistemlerinde farklı bir tarz yakalamaktayız. Tüm modellerimizle toplumun farklı kesimlerine sesimizi duyurarak insanların ilgisini çekmekteyiz. Bunun yanında müşterilerimize sunduğumuz ray dolap fiyatları ile seçkin bir konuma yükselmekteyiz.

Hız ve Kalite

Üretkenliğin ilham verici desteği sayesinde her geçen gün ürün potansiyelimizi arttırarak, en yeni modeller vitrinleri süslemektedir. Birleştirici gücümüzle birçok sektörden ilham alarak tavsiye ve öneriler doğrultusunda üretimlerimizi gerçekleştirerek adrese teslim yapmaktayız. Hızımız ve kalitemizle müşterilerimizin yüzünü güldürdüğümüz bu sektörde, dayanıklı malzeme hammaddemizle uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünler sizleri bekliyor.

Uygun fiyatlar ile her müşteriye sağladığımız fırsatlar ile satışlarımızı arttırarak yatırım alanlarımızı genişletiyoruz. Tüketicilerin hayatını anlamlı bir şekilde değiştirebilmek için çalıştığımız sektörde farklı renklerde ve tasarımlarda birçok raylı dolap bulunmaktadır. Her aşamada sizlerin yanında olan firmamız, sizi dinleyerek yaptığı imalatlar da iyi başarılar elde ederek yüzleri güldürüyor. Aynı bugün olduğu gibi gelecekte de aynı hizmet anlayışımızla sizlere vereceğimiz kalite, her zaman adından söz ettirecektir. Satıcı ve alıcı ilişkilerini korumak için yaptığımız her şey sizleri korumaktadır. Albero sizleri memnun etmek için buradadır.

Hemen Ara
Navigasyon