Kadıköy Ray Dolap

Kadıköy Ray Dolap

Ray dolaplar kapakların kaydırmalı şekilde açılmasından dolayı bu adı almaktadır. Ray sistemli dolapta sürgü de bulunur ve menteşe sisteminden kurtularak daha modern bir görüntü yakalanır. Ray dolaplar sayesinde yatak odaları ve evlerin girişlerindeki alanlarda büyük tasarruf sağlanır. Yani şu şekil de ki ev girişinde olan sıkışıklıkta dolaplar raylı sistemle yana doğru açıldığından alan iyice darlaşmaz ve kolayca eşyalar yerleştirilir. Ray dolaplar istenen ölçülerde kolayca bulunabilir. Hatta bazı kurumlar ürün tasarımını da yapar. İstenirse yatak odası için istenirse de diğer odalar ya da giriş kapısının yanı için her modelde tasarlanır. Son yıllarda popülaritesi artan bir dolaptır. Her yünden kolaylık sağlamakta olan dolaplar teknolojinin de etkisiyle bu denli gelişmiştir. Ray dolapların içerisine aştığı geniş eşya hacmi sayesinde tercihi artmış durumdadır. İçerisinde geniş raflar, askılım ve çekmeceleri olan bu dolaplara her türlü ıvır zıvır kolayca yerleştirilir ve yerden tasarruf edilir. Maltepe raydolap bu geniş hacimli olan dolapların üretimini yapmaktadır.

Kadıköy Ray Dolap 

Ray dolaplar satın alınırken dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar vardır. İlk olarak bakılması gereken şey dolapların yapılmasında kullanılan ürünün kalitesidir. Kaliteli bir ürünün ömrü uzun olur. Kullanılan boya ve diğer tüm şeylerdeki sağlık açısından zararlı olan kanserojen olup olmaması önemlidir. Sağlığı tehdit edecek ürünlerden uzak durulması uygun olacaktır. Dolabın yerleştirileceği yerin boyutunun hesaplanması ve ona göre sipariş gerekmektedir. Bunlar dışında kalan diğer tüm yapım ve montajlama işleri ustaların emine ellerine bırakılabilir. Daha sonrasında eve gelen ray dolaplar kişilerin zevklerine göre düzenlenir. Kadıköy ray dolap müşterilerin memnuniyeti için de en kaliteli ve sağlıklı yönden zarar vermeyecek malzemeler ile ray dolap üretimi yapmaktadır. Böylelikle her eve ray dolap alabilmek mümkün olmaktadır.

Ray Dolaplar Nereden Alınır?

Beşiktaş çevresinde ikamet ediliyor ve ray dolap ihtiyacı var ise Kadıköy raydolap en kaliteli hizmeti Albero Raydolap vermektedir. Siparişinden, nakliyesine ve montajlamasına kadar her türlü hizmeti veren ve gereken özeni gösteren bir firma olma özelliği taşır.

İstanbulun Tüm Semtlerine Hizmet Veriyoruz
Detay ve bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin
Adres: Feyzullah Mahallesi Bağdat Caddesi No:264/A Maltepe/İST
Telefon: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16
Hemen Ara
Navigasyon